Biuro nieruchomości

mieszkania deweloper wrocław

NOWE MIESZKANIA to nazwa naszego biura nieruchomości, która ma być przesłaniem dla klientów, że współpracując z nami, mogą liczyć na nowoczesne podejście i zupełnie nową jakość obsługi na rynku sprzedaży mieszkań deweloperskich – we Wrocławiu, Warszawie i innych miastach w Polsce!

Rozmawiamy nie tylko o tym, gdzie chcecie mieszkać, ale również o tym, jak chcecie mieszkać!

Często w trakcie rozmów z naszymi klientami okazuje się, że potrzeby mieszkaniowe są całkiem inne niż zakładane wcześniej – o tym żaden deweloper z Tobą nie porozmawia, a my tak!

Nie działamy ilościowo, ale jakościowo

Dokładnie interpretujemy życzenia i wytyczne klienta, opierając wybory mieszkań na wnikliwym wywiadzie indywidualnych preferencji oraz autorskim, innowacyjnym algorytmie.

Jesteśmy niezależni

Współpraca z wieloma deweloperami i brak wyróżniania któregokolwiek z nich pozwala nam na szeroką i niezależną ofertę sprzedaży nowych mieszkań. Gdzie chcesz mieszkać? Wrocław, Warszawa? Wszędzie, gdzie znajdują się nasze oddziały, mamy sprawdzone, deweloperskie kontakty!

Prowadzimy jasną politykę finansową

Nie obciążmy kosztami kupujących ani nie pobieramy żadnych prowizji od sprzedaży nowych mieszkań deweloperskich. To deweloper wypłaca nam prowizję od sprzedanego mieszkania w ramach zawartych z nim umów.

Nasze ceny są równe cenom deweloperskim – nie zawyżamy ich w ramach prowizji.

Przygotowanie ofert, prezentacje mieszkań, bardzo szerokie doradztwo,
wsparcie w procesie sprzedaży oraz sprawdzenie dotrzymania warunków umowy po sprzedaży
– wszystko to jest wolne od kosztów i bez prowizji.